Dostawy i zwroty

Dostawy i zwroty zamówień internetowych

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski i jest realizowana dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez firmę kurierską DPD.

Firma kurierska DPD:

• Pobranie - 25 zł
• Przedpłata na konto - 15 zł


W związku z promocją koszt wysyłki zamówienia powyżej 400 zł na adres podany w Formularzu, zostanie pokryty przez Sprzedawcę i wysłany firmą kurierską DPD zgodnie z wyborem klienta złożonym w zamówieniu. Promocja trwa do odwołania.UWAGA!
Towar możesz wymienić do 7 dni*.
*Warunkiem wymiany jest dowód zakupu oraz towar nie noszący śladów użytkowania.Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. oprawach konsumenta,, zgodnie z Ustawą z dnia 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2012 r. poz. 1225), odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego.

3. Firma PPH MO uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

PPH AMO Jarosław Rybakiewicz, ul Fabryczna 8, 16-020 Czarna Białostocka, z dopiskiem
"ZWROT - sklep internetowy".

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego.


6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. PPH AMO Jarosław Rybakiewicz, ul Fabryczna 8, 16-020 Czarna Białostocka oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.
 

 Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 Protokół zgłoszenia reklamacji